مرکز همکاری های بین المللی

اخذ پذیرش تحصیلی و کاری از همه کشورها

تبلیغات

خدمات مهاجرت و اعزام دانشجو خدمات مهاجرت و اعزاممرکز آیلتس آریا

اخبار سایت

اخذ پذیرش دکترا (PhD) با ساختار ویژه مدیران اجرایی در مرکز ایران فرانس . [1401/12/26]

اخذ پذیرش دکترای مدیریت اجرایی ویژه مدیران در همه شاخه ها آغاز شد .

اخذ پذیرش دکترا (PhD) با ساختار ویژه مدیران اجرایی در مرکز ایران فرانس
دوره‌های اجرایی یا دوره‌های ویژه مدیران اجرایی که به نام Executive Education در جهان شناخته می‌شوند، همواره از محبوبیت بسیار بالایی از سوی مدیران سطح بالای شرکت‌های موفق جهان برخوردارند.
دوره‌های ویژه مدیران اجرایی در اغلب دانشگاه‌های جهان شامل دوره‌های کوتاه‌مدت بوده و یا دوره‌های بلندمدت حرفه‌ای نظیر دوره‌های DBA و MBA را که مدارک حرفه‌ای و غیرآکادمیک به حساب می‌آیند در بر می‌گیرد. در این میان تعداد معدودی از بهترین دانشگاه‌های جهان دوره‌های آکادمیک خود را نیز در بالاترین سطح یعنی سطح دکترا (PhD) با ساختار ویژه مدیران اجرایی برگزار می‌نمایند.
مهم‌ترین تفاوت دوره‌های PhD و DBA در اعتبار رسمی و علمی دوره‌های PhD و امکان فعالیت فارغ‌التحصیلان دوره‌های PhD به عنوان اساتید دانشگاه و مراکز علمی دنیا است. در حالی که دانش پذیران دوره‌های DBA، صرفا در محیط‌های حرفه‌ای امکان کار و فعالیت خواهند داشت.
ویژگی منحصر به فرد دوره‌های دکترای آکادمیک مدیریت با ساختار ویژه مدیران اجرایی (Executive PhD) این است که به دلیل آنکه این دوره‌ها از سویی ویژه مدیران طراحی شده و از سوی دیگر منطبق با اصول دوره‌های آکادمیک است، به فارغ‌التحصیلانشان امکان فعالیت در هر دو حوزه آکادمیک در دانشگاه‌ها و فعالیت حرفه‌ای در کسب و کارها را به طور همزمان می‌دهند.
از معتبرترین دانشگاه های محل اخذ پذیرش موسسه ایران-فرانس می توان به :
دوره بین‌المللی دکترای مدیریت دانشگاه Lisbon پرتقال
دوره دکترای اجرایی مدیریت دانشگاه London City انگلستان
دوره دکترای اجرایی مدیریت دانشگاه Colorado Denver آمریکا
دوره دکترای اجرایی مدیریت دانشگاه نیس IAE Nice فرانسه


متقاضیان می توانند زمینه کاری و آموزشی مورد نیاز خود را در این دوره ها انتخاب کنند، مانند:
Management of large private and public enterprises
Management Consulting
Socioeconomic studies/consulting
Marketing expertise
Treasury and Finance
Financial Management


ویژگی های دوره‌های PhD
این دوره ها عموما به صورت online و یا نیمه حضوری برگزار می شود. بدین معنی که امکان سفرهای سالیانه دوره ای به دانشگاه و کشور مورد نظر همواره وجود خواهد داشت.
طول این دوره دکترا سه تا پنج سال است و شهریه سالانه آن در دانشگاه و کشورهای مختلف کمتر از 8 هزار دلار (یا یورو) می باشد. سال اول و دوم دوره شامل گذراندن دروس است و سال‌های سوم و چهارم به انجام پایان‌نامه اختصاص دارد.
امکان اخذ ویزا و اخذ دعوت نامه از طرف دانشگاه به منظور سفرهای دوره ای و کوتاه مدت چند ماهه به کشور و دانشگاه محل اخذ پذیرش.
بدون محدودیت در عنوان رشته کارشناسی و کارشناسی متقاضی
قابلیت انعطاف در مدرک زبان مورد نیاز ، در رابطه با نمره و نوع آزمون زبان (لازم به ذکر است که موسسه ایران-فرانسه هماهنگی لازم جهت اخذ آزمون زبان متقاضیان را در کوتاه ترین مدت ممکن و با هر سطح زبانی فراهم می آورد)
امکان اخذ تخفیف شهریه 25% تا 30% برای متقاضیان ساکن خاورمیانه و مدیران ممتاز صنعت.
اخذ مدرک دکتری معتبر قابل تائید وزات علوم ایران.
ساختار برگزاری کلاس‌ها، عناوین دروس، فاصله زمانی بین کلاس‌ها، انتخاب اساتید و نحوه‌ی ارزشیابی در دوره‌های با ساختار اجرایی به نحوی است که مدیران بخش‌های مختلف سازمان‌ها بتوانند حداکثر بهره‌وری از این دوره‌ها را همزمان با ادامه فعالیت‌های حرفه‌ای خود داشته باشند.

اخذ پذیرش دکترای مدیریت اجرایی ویژه مدیران در همه شاخه ها آغاز شد .